وسایل پزشکی

وسایل پزشکی

 

امروزه با افزایش آمار بیماری ها و به خطر افتادن سلامت جهانی و در نهایت نیاز افراد به وسایل پزشکی پیشرفته، منجر به نو آوری مهندسین پزشکی در زمینه تولید وسایل پزشکی شده است. با تغییر نیازهای بیماران و مصرف کنندگانی مانند پزشکان، هر روزه وسایل جدید با قابلیت های جدید وارد بازار می شود که کاربری مصرف کنندگان را سهولت می بخشد. هدف جامعه پزشکی و مهندسی پزشکی، داشتن یک زندگی سالم و عاری از هر گونه دغدغه فکری است.

در آیین نامه اداره کل تجهیزات پزشکی ایران به هرگونه وسیله، تجهیزات، لواز­م، وسایل کاشتنی، مواد، معرف ها یا کالیبراتور آزمایشگاهی که به تنهایی یا با تلفیق با وسایل دیگر جهت اهداف مختلفی مانند تشخیص، پیشگیری، پایش، درمان یا کاهش بیماری و غیره مورد استفاده قرار بگیرد، وسایل پزشکی می گویند. براساس این آیین نامه، وسایل با توجه به ایمنی و سطح خطر و همچنین اثرگذاری، به سه کلاس خطر تقسیم می شوند. در این میان شرکت های بسیاری هستند که در زمینه های گوناگون مانند تولید، واردات و توزیع تجهیزات و لوازم فعالیت می کنند.

وسایل پزشکی شامل گروه های مختلفی اعم از خانگی، کلینیکال، مصرفی، پیشرفته(بیمارستانی) و غیره می شوند. امروزه کمتر شرکتی یافت می شود که بتواند تمامی نیازهای مصرف کننده را در همه ی گروه های کالایی فراهم نماید با این حال فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است که بتوانند تمام وسایل مورد نیاز خود را در تمامی گروه ها از یک فروشگاه تهیه نمایند. از دیگر مزیت های این فروشگاه، صرفه جویی در وقت به دلیل خرید غیرحضوری و اینترنتی و ارسال آسان آن در هر نقطه از ایران می باشد.

درباره درمان شو بیشتر بدانید:

فروشگاه اینترنتی درمان شو یک فروشگاه ارائه دهنده وسایل پزشکی است که از مزایای بسیاری برخوردار است. از مزایای فروشگاه اینترنتی درمان شو می توان به مرجع معتبر شناسایی کالای مرغوب از طریق ارائه اطلاعات خاص هر محصول، بهره مندی از تیم پشتیبانی قوی، ارائه کالای مرغوب با قیمت مناسب، ارسال رایگان و سریع کالا، سهولت دسترسی به کالا از طریق اینترنت، مشاوره رایگان 24 ساعته توسط تیم حرفه ای پزشکی و مهندسی پزشکی، ارائه محصول در 5 دسته کالایی مختلف و فروش تخصصی اشاره نمود.

از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی درمان شو می توان به نمایش لحظه ای قیمت اصل با گارانتی های معتبر به صورت آنلاین اشاره نمود، چرا که دیگر نیازی به تماس تلفنی یا مراجعه ی حضوری برای دریافت لیست قیمت کالاها نیست و هم چنین از دیگر مزیت های فروشگاه درمان شو می توان به ارسال رایگان و سریع در هر نقطه از ایران اشاره نمود که توسط تیم پشتیبانی قوی فروشگاه صورت می گیرد.

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی درمان شو، ارائه اطلاعات درباره دامنه وسیعی از محصولات در کنار ارائه وسایل مرغوب و با کیفیت برای مصرف کنندگان گرامی است. در این راستا فروشگاه درمان شو تلاش خود را می کند تا بتواند تمامی نیازهای مصرف کنندگان را در حوزه سلامت و درمان برطرف نماید و در جهت خرید و انتخاب معتبر آن ها را یاری نماید.

قابل ذکر است که به طور کلی وسایل پزشکی فروشگاه درمان شو در پنج دسته کلی ارائه می شود. گروه بندی این 5 دسته ارائه شده توسط این فروشگاه به شرح ذیل می باشد:

دسته اول در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات خانگی می باشد. منظور از این گروه کالایی، وسایلی است که در منزل برای بیمار مورد استفاده قرار می گیرد و شامل گروه های تب سنج و دماسنج، پوست و مو و زیبایی، بخور و رطوبت ساز، ماساژور، فشارسنج، تشک مواج، ترازو، تخت بیمار، تجهیزات توانبخشی، تجهیزات تنفسی، خواب و استراحت طبی، تناسب اندام، تصفیه هوا، تصفیه آب، تشک و پتوی برقی، مادران و نوزاد، گرما و سرما درمانی، فیزیوتراپی، ساپورت های ارتوپدی و دستگاه تست قند خون می شود.

تجهیزات پزشکی خانگی

 

دسته دوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات کلینیکال می باشد که شامل وسایل کلینیکال و حرفه ای یا وسایل معاینه پزشکی می شود که برای تجهیز کلینیک ها یا مطب و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای گروه های اتوسکوپ و افتالموسکوپ، چکش معاینه، ترازوی کلینیکال، ترالی، ویلچر کلینیکال، لارنگسکوپ، دیاپازون، اسپکلوم، تخت، ست احیا، چراغ قوه، تب سنج و دماسنج کلینیکال، فشارسنج کلینیکال، اسپیرومتر، ساکشن، گوشی پزشکی، ست معاینه، تجهیزات تنفسی کلینیکال، قدسنج و ظروف و ابزار معاینه می باشد.

تجهیزات پزشکی کلینیکال

 

دسته سوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات بیمارستانی می باشد که در سایت فروشگاه درمان شو به نام تجهیزات پیشرفته آورده شده است و شامل وسایل بسیار حرفه ای می شود که برای بخش های خاصی از بیمارستان استفاده می گردد و گروه های ICU و CCU، بیهوشی و تنفسی، آمبولانس، اورژانس، زنان و زایمان، اتاق عمل، هتلینگ، قلب، اطفال و نوزاد، عمومی و تصویربرداری دارد که کالاهای تخصصی هر یک از این گروه ها در دسته مخصوص خود گنجانده شده و در راستای هتلینگ بیمارستان استفاده می شود.

تجهیزات بیمارستانی

 

دسته چهارم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات مصرفی می باشد که در بازار به نام وسایل مصرفی به فروش می رسند و در همه بخش های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند و شامل گروه های چسب، ماسک فیلتردار، دستکش جراحی استریل، سوند، ست سرم، باند و گاز و پنبه، دستکش ونیل، لباس بیمار، آنژیوکت، الکل طبی، دستکش لاتکس، ملحفه و روتختی، سرنگ، بتادین، ماسک سه لایه و کیسه ادرار می شود این کالاها از جمله تجهیزاتی هستند که در پزشکی بسیار کاربرد داشته و به صورت یک بار مصرف می باشند.

تجهیزات پزشکی مصرفی

دسته پنجم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات آرایشی و بهداشتی می باشد که شامل دو گروه تجهیزات و وسایل بهداشتی مانند پدهای عرق گیر مخصوص شیردهی، زیربغلی و همچنین ژل های ضدعفونی کننده و تجهیزات و لوازم آرایشی مانند آینه های برقی و غیره می شود.

تجهیزات آرایشی و بهداشتی

برای مشاهده کالاهای موجود در هر یک از این گروه ها کافی است بر روی نام گروه بر روی مقاله کلیک نماید. فروشگاه درمان شو تمام تلاش خود را می کند تا شما با انتخاب این فروشگاه، به عنوان یک مرجع قابل اعتماد، علاوه بر صرفه جویی در زمان، وقت و هزینه، ضامن سلامتی خود، خانواده عزیزتان و دوستانتان باشید.

Tags: ,