ماساژور

ماساژور

یکی از راه ها جهت رسیدن به آرامش و رفع خستگی انجام ماساژ (Massager) می باشد. در انجام این امر انتخاب یک فرد ماساژور حرفه ای بسیار مهم است تا بتواند با انجام حرکات متنوع در نقاط خاص بدن با میزان شدت مناسب برای هر فرد، این آرامش را برای ما به ارمغان بیاورد که البته هزینه یافتن این ماساژور بسیار گزاف است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مکانیزه شدن زندگی بشر، دستگاه های ماساژور متنوعی ساخته شده اند. عملکرد این دستگاه های ماساژور، بدین گونه است که با اعمال مجموعه ای از حرکات بر روی بدن اشخاص، سبب رفع خستگی و درد اعضای بدن می شود و هم چنین به کمک آن ها می توان در هر لحظه به ماساژ دلخواه دست یافت. شما با ماساژ می توانید درد عضلات را از بین ببرید و آرامش، راحتی و لذت را تجربه نمایید. دستگاه های ماساژور می توانند منجر به صرفه جویی در هزینه و وقت شما شوند چرا که جایگزین مراکز ماساژ و استخدام ماساژورهای حرفه ای می شوند. دستگاه های ماساژ انواع مختلفی دارند، از جمله ی آن ها می توان به ماساژور های دستی و ماساژورهای برقی اشاره نمود که این قابلیت را برای شما فراهم می کنند تا ماساژ را به خانه، محل کار، ماشین یا هر محل دیگری ببرید و از لذت آن بهره مند گردید.

ماساژور

 

ماساژور پا:

امروزه با افزایش زندگی شهری گرفتگی عضلات و پا دردهای مزمن از جمله معضلات هر روزه ی جوامع شهری است. با ماساژ می توان در جهت بازیابی انرژی، کاهش درد و رفع خستگی حرکت کرد. از آن جایی که پا محل تجمع اعصاب مرکزی و نقاط متمرکز فشار است، با ماساژ این ناحیه می توان استرس و خستگی را کاهش داد و به یک آرامش روحی نسبی دست یافت. از مزایای ماساژور پا می توان به افزایش گردش خون، تسکین آسیب های پا و مچ پا، تسکین تنش و استرس، درمان سردرد، کاهش فشار خون و درمان تورم در زنان باردار اشاره نمود.

ماساژور

در لیست زیر بهترین و پرفروش ترین ماساژورهای پا را مشاهده می نمایید:

ماساژور پا زنیت مد مدل ZTH-400

ماساژور پا زنیت مد مدل M-5005

ماساژور پا کامفورت مدل F4020

ماساژور پا کامفورت مدل L3000

 

ماساژور برقی:

ماساژور برقی وسیله ایست که برای درمان گرفتگی عضلات و درد های مزمن مورد استفاده قرار می گیرد و در نهایت منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه های گزاف، جایگزین افراد ماساژور حرفه ای می شوند. ماساژور برقی بر اساس چندین روش ماساژ را انجام می دهند. مدل های ماساژ در ماساژور برقی عبارتند از: ماساژ ضربه ای، ویبره ای، غلتکی، شیاتسو و گرمایی. امروزه با افزایش نیاز شهرنشینان، استفاده از ماساژور برقی به شدت افزایش یافته است. ماساژور برقی این قابلیت را برای شما فراهم می کند که لذت ماساژ را در هر محلی اعم از خانه، محل کار، ماشین یا هر جای دیگری تجربه نمایید.

ماساژور

 

ماساژور صورت:

زندگی این روزهای شهرنشینان، ترافیک های سنگین شهری، آلودگی ها و از سوی دیگر وظایف استرس زا و غیره سبب افزایش دغدغه و استرس در بین افراد شده است طوری که شاید پیری زودرس و ناراحتی های پوستی و خستگی مشکل عمومی ای باشد که بیشتر افراد جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنند. برای اینکه بتوانید بر مشکلاتتان غلبه نمایید استفاده از ماساژورهای صورت بهترین راهکار برای داشتن پوستی شاداب، زیبا و سالم است، چرا که با ماساژ ناحیه صورت، شما به پایانه های عصبی پوستی مستقر در صورت دست یافته و از طریق ماساژ ملایمی که در آن ناحیه ایجاد می کنید سبب تحریک این ناحیه و در نهایت مانع از بروز چین چروک صورت و همچنین افتادگی پوست می شوید. از فواید استفاده از ماساژور صورت می توان به 1- جوانسازی پوست از طریق شل کردن آن (از بین رفتن چروک ها)، 2- شادابی پوست، 3- به تعویق انداختن پیری، 4- افزایش گردش خون زیر پوست، 5- از بین بردن خستگی پوست و 6- کمک به افزایش زیبایی اشاره نمود و در نهایت هدف ما استفاده از ماساژور صورت برای دست یابی به لذت و حس آرامش بخش در زندگی می باشد.

ماساژور

 

ماساژور دستی:

ماساژورهای دستی، قابلیت شارژ شدن دارند و می توانید با استفاده از باتری یا پریز برق آن ها را شارژ نمایید و برای گرفتن در دست مناسب هستند. این دستگاه ها با چرخش، ارتعاش، ضربه زدن یا روش ماساژ شیاتسو ماساژ را انجام می دهند. در کل، این دستگاه ها کوچک و سبک هستند و به عنوان ابتدایی ترین دستگاه های ماساژور شناخته می شوند و قابلیت استفاده در هر مکانی را دارند. این دستگاه های ماساژور قسمت خاصی از بدن را با قدرت قابل تنظیم بسته به فشار و نیاز فرد، ماساژ می دهند.

ماساژور

در لیست زیر بهترین و پرفروش ترین مدل های ماساژور دستی را مشاهده می کنید:

ماساژور بیورر مدل MG70

ماساژور بیورر مدل MG55

ماساژور بیورر مدل MG100

در آخر قابل ذکر است که محصولات پزشکی مربوط به دستگاه های ماساژور برندهای گوناگون توسط سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو عرضه می گردد و کاربران به راحتی می توانند آن ها را اینترنتی تهیه نمایند.

 

Tags: