لیست شرکت های تجهیزات پزشکی

لیست شرکت های تجهیزات پزشکی

 

امروزه شرکت های تجهیزات پزشکی مجاز بسیاری در ایران تاسیس شده اند که سعی دارند کالای مرغوب پزشکی را به دست مصرف کنندگان برسانند. فعالیت این شرکت ها به سه حیطه کلی تقسیم می شود. تولید، واردات و یا توزیع که در زیر به توضیح آن ها می پردازیم. هر روزه با افزایش جمعیت و به تبع آن افزایش نیاز افراد جامعه به مراکز درمانی و هم چنین تجهیزات پزشکی، شمار شرکت ها نیز رو به افزایش است که هر کدام از این شرکت ها باید در اداره کل تجهیزات پزشکی ثبت شده باشند و نام شرکت در لیست شرکت ها آورده شده باشد.

  • وارد کنندگان:

شرکت های وارد کننده، به شرکت هایی گفته می شود که تجهیزات خاصی را از شرکت های مستقر در کشورهای دیگر خریداری کرده و از طریق اداره کل ایران برای کالای مورد نظر وارداتی، مجوز ورود و ترخیص می گیرند، سپس کالا را به کشور آورده و در اختیار شرکت های توزیع کننده قرار می دهند. این شرکت های واردکننده موظفند برای کالای وارداتی خود خدمات پس از فروش اعم از تعمیر و آموزش و غیره ارائه دهند. لازم به ذکر است که قبل از همه ی این ها باید نام شرکت در لیست شرکت های تجهیزات پزشکی قرار گرفته باشد.

واردکننده ی تجهیزات پزشکی

 

  • تولید کنندگان:

شرکت های تولید کننده، به شرکت هایی گفته می شود که تجهیزات را در کارخانه تولید کرده و در اختیار شرکت توزیع کننده قرار می دهند. این شرکت ها قبل از تولید هر کالای پزشکی باید ابتدا در لیست شرکت ها قرار بگیرند و سپس مجوز تولید کالای مدنظر را از اداره کل و دیگر ارگان های دولتی دریافت نمایند تا بتوانند سطح کیفی کالای پزشکی خود را بسنجند و بعد آن را در بازار و در اختیار مصرف کننده قرار دهند. شرکت های تولیدکننده نیز موظفند برای کالای تولیدی خود خدمات پس از فروش اعم از تعمیر و اموزش و غیره ارائه دهند.

تولید کننده تجهیزات پزشکی

 

  • توزیع کنندگان:

شرکت های توزیع کننده، کالاهای مورد نیاز خود را از میان کالاهای موجود در شرکت های وارد کننده یا شرکت های تولید کننده فراهم کرده و از آن ها خریداری نموده و در نهایت در سطح بازار و هم چنین در میان مصرف کنندگان، توزیع و پخش می نمایند.

در این میان شرکت هایی وجود دارند که در زمینه کالیبراسیون و غیره نیز فعالیت می کنند. این شرکت ها با عقد قرارداد با شرکت های واردکننده، تولیدکننده و یا هم چنین مراکز درمانی، به آن ها خدمات تعمیر، نگهداری و کالیبراسیون و غیره ارائه می دهند. به طور کلی شرکت های تجهیزات پزشکی باید از نظر اداره کل مجاز باشند که برای اطلاع از مجاز بودن یا نبودن آن ها می توان وارد سایت اداره کل تجهیزات پزشکی (imed) شد و لیست شرکت هایی که مجاز به فعالیت هستند را مشاهده نمود. طبق آیین نامه های موجود در اداره کل، کلیه شرکت هایی که در رساندن یک کالا به دست مصرف کننده دخیل هستند در ارائه خدمات پس از فروش نیز مسئول هستند.

با تغییر روز افزون رویه ی زندگی افراد جوامع، این روزها اکثر کارها به طور هوشمند و با ابزار هوشمند صورت می گیرند، که فروشگاه درمان شو شیوه ای نوین را در میان شرکت ها به کار برده است. اساس کار فروشگاه اینترنتی درمان شو، خرید و فروش به صورت اینترنتی است و با ارائه این راهکار نوین سعی نموده تا در وقت و هزینه مصرف کنندگان صرفه جویی نماید و در عین حال بتواند یک کالای تخصصی و مرغوب را با گارانتی معتبر و در کمترین زمان ممکن و هم چنین با صرف کمترین هزینه به دست آن ها برساند.

امروزه کمتر شرکتی یافت می شود که بتواند نیازهای مصرف کنندگان را در تمامی زمینه ها فراهم نماید با این حال فروشگاه اینترنتی درمان شو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است که بتوانند تمام تجهیزات مورد نیاز موجود در هر گروه کالایی را فقط از یک فروشگاه تهیه نمایند. از دیگر مزیت های این فروشگاه، صرفه جویی در وقت به دلیل خرید غیرحضوری و اینترنتی تجهیزات و ارسال آسان آن به هر نقطه از ایران می باشد.

فروشگاه اینترنتی درمان شو یک فروشگاه ارائه دهنده تجهیزات در زمینه پزشکی است که از مزایای بسیاری برخوردار است. از مزایای فروشگاه اینترنتی درمان شو می توان به مرجع معتبر شناسایی کالای مرغوب از طریق ارائه اطلاعات خاص هر محصول، بهره مندی از تیم پشتیبانی قوی، ارائه کالای مرغوب با قیمت مناسب، ارسال رایگان و سریع کالا، سهولت دسترسی به کالا از طریق اینترنت، مشاوره رایگان 24 ساعته توسط تیم حرفه ای پزشک و مهندسی پزشکی، ارائه محصول در 5 دسته کالایی مختلف و فروش تخصصی اشاره نمود.

از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی درمان شو می توان به نمایش لحظه ای قیمت تجهیزات اصل با گارانتی های معتبر به صورت آنلاین اشاره نمود، چرا که دیگر نیازی به تماس تلفنی یا مراجعه ی حضوری برای دریافت لیست قیمت کالاها نیست و هم چنین از دیگر مزیت های فروشگاه درمان شو می توان به ارسال رایگان و سریع تجهیزات در هر نقطه از ایران اشاره نمود که توسط تیم پشتیبانی قوی فروشگاه صورت می گیرد.

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی درمان شو، ارائه اطلاعات درباره دامنه وسیعی از محصولات در کنار ارائه تجهیزات مرغوب و با کیفیت برای مصرف کنندگان گرامی است. در این راستا فروشگاه درمان شو تلاش خود را کرده تا بتواند تمامی نیازهای مصرف کنندگان را در حوزه سلامت و درمان برطرف نماید و در جهت خرید و انتخاب معتبر آن ها را یاری نماید.

فروشگاه اینترنتی درمان شو در زمینه فروش در پنج دسته کلی فعالیت می نماید. تقسیم بندی گروه محصولات این 5 دسته کالایی به شرح ذیل می باشد:

دسته اول محصولات در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات خانگی می باشد که شامل کالاهایی است که در منزل و برای بیمار مورد استفاده قرار می گیرد و شامل گروه های تب سنج و دماسنج، پوست و مو و زیبایی، بخور و رطوبت ساز، ماساژور، فشارسنج، تشک مواج، ترازو، تخت بیمار، تجهیزات توانبخشی، تجهیزات تنفسی، خواب و استراحت طبی، تناسب اندام، تصفیه هوا، تصفیه آب، تشک و پتوی برقی، مادران و نوزاد، گرما و سرما درمانی، فیزیوتراپی، ساپورت های ارتوپدی و دستگاه تست قند خون می شود.

تجهیزات پزشکی خانگی

 

دسته دوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات کلینیکال می باشد که مصرف حرفه ای دارند و توسط پزشک یا هر فرد حرفه ای دیگر مانند پرستار و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و شامل گروه های اتوسکوپ و افتالموسکوپ، چکش معاینه، ترازوی کلینیکال، ترالی، ویلچر کلینیکال، لارنگسکوپ، دیاپازون، اسپکلوم، تخت، ست احیا، چراغ قوه، تب سنج و دماسنج کلینیکال، فشارسنج کلینیکال، اسپیرومتر، ساکشن، گوشی پزشکی، ست معاینه، تجهیزات تنفسی کلینیکال، قدسنج و ظروف و ابزار معاینه می شود.

تجهیزات پزشکی کلینیکال

 

دسته سوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات بیمارستانی می باشد که در سایت فروشگاه درمان شو به نام تجهیزات پیشرفته آورده شده است و در مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرند و شامل گروه های ICU و CCU، بیهوشی و تنفسی، آمبولانس، اورژانس، زنان و زایمان، اتاق عمل، هتلینگ، قلب، اطفال و نوزاد، عمومی و تصویربرداری می شود که کالاهای تخصصی هر یک از این گروه ها در دسته مخصوص خود گنجانده شده و در راستای هتلینگ بیمارستان استفاده می شود.

تجهیزات بیمارستانی

 

دسته چهارم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات مصرفی هستند که به صورت یک بار مصرف می باشند و شامل گروه های چسب، ماسک فیلتردار، دستکش جراحی استریل، سوند، ست سرم، باند و گاز و پنبه، دستکش ونیل، لباس بیمار، آنژیوکت، الکل طبی، دستکش لاتکس، ملحفه و روتختی، سرنگ، بتادین، ماسک سه لایه و کیسه ادرار می شود این کالاها از جمله تجهیزاتی هستند که در پزشکی بسیار کاربرد دارند.

تجهیزات مصرفی

 

دسته پنجم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات آرایشی و بهداشتی می باشد که شامل دو گروه 1- تجهیزات بهداشتی مانند پدهای عرق گیر مخصوص شیردهی، زیر بغلی و همچنین ژل های ضدعفونی کننده و 2- تجهیزات آرایشی مانند آینه های برقی و غیره می شود.

آرایشی

 

برای مشاهده کالاهای موجود در هر یک از این دسته ها و گروه ها کافی است بر روی نام گروه یا دسته مورد نظر بر روی مقاله کلیک نمایید. فروشگاه اینترنتی درمان شو تمام تلاش خود را می کند تا شما با انتخاب این فروشگاه اینترنتی، به عنوان یک مرجع قابل اعتماد، علاوه بر صرفه جویی در زمان، وقت و هزینه، ضامن سلامتی خود، خانواده و دوستان خود باشید.

Tags: , ,