لوازم پزشکی

لوازم پزشکی

 

به طور کلی لوازم پزشکی به ابزاری گفته می شود که پزشک برای رسیدن به اهداف مختلفی مانند تشخیص، پیشگیری، پایش، درمان یا کاهش بیماری و غیره آن ها را مورد استفاده قرار می دهد. لوازم پزشکی را به طور کلی می توان در گروه های زیر تقسیم بندی نمود:

1. لوازم پزشکی معاینه:

ست معاینه2. لوازم و تجهیزات پزشکی عمومی:

 

تجهیزات پزشکی عمومی

3. لوازم معاینه زنان و زایمان:

معاینه ی زنان و زایمان

4. لوازم و تجهیزات تشخیصی:

تجهیزات تشخیصی

5. لوازم و تجهیزات درمانی:

تجهیزات پزشکی درمانی

6. لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی:

تجهیزات آزمایشگاهی

7. لوازم و تجهیزات بیمارستانی:

تجهیزات بیمارستانی

8. لوازم و تجهیزات اتاق عمل:

اتاق عمل

9. تجهیزات بخش ها:

تجهیزات بخش هاتجهیزات بخش ها

10. لوازم و تجهیزات دندانپزشکی:

دندانپزشکی

11. لوازم پزشکی طبقه بندی نشده:

فروش و پخش عمده لوازم پزشکی در بیشتر مواقع در دو بخش 1- تجهیز مراکز درمانی و 2- تجهیز بیمار در منزل تقسیم بندی می شود. فروشگاه اینترنتی درمان شو سعی نموده تمامی لوازم موجود در هر یک از این گروه های کالایی لوازم پزشکی ذکر شده ی بالا را در فروشگاه خود در اختیار مشتریان قرار دهد تا مصرف کنندگان بتوانند تمامی لوازم مورد نیاز خود را از یک شرکت و یک فروشگاه خریداری نمایند و دیگر لازم به تهیه از چندین فروشگاه نباشد، هم چنین سعی دارد دغدغه های فکری حین خرید را برطرف نماید و آن ها را با صرفه جویی در هزینه و وقت مشتریان خود به دست آن ها برساند.

از مزایای فروشگاه اینترنتی می توان به نمایش لحظه ای قیمت  به صورت آنلاین اشاره نمود، چرا که دیگر نیازی به تماس تلفنی یا مراجعه ی حضوری برای دریافت لیست قیمت کالاها نیست و هم چنین از دیگر مزیت های فروشگاه درمان شو می توان به ارسال رایگان و سریع محصولات در هر نقطه از ایران اشاره نمود که توسط تیم پشتیبانی قوی فروشگاه صورت می گیرد.

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی درمان شو، ارائه اطلاعات درباره دامنه وسیعی از محصولات در کنار ارائه محصولات مرغوب و با کیفیت برای مصرف کنندگان گرامی است. در این راستا فروشگاه درمان شو تلاش خود را می کند تا بتواند تمامی نیازهای مصرف کنندگان را در حوزه سلامت و درمان برطرف نماید و در جهت خرید و انتخاب معتبر آن ها را یاری نماید.

قابل ذکر است که به طور کلی لوازم فروشگاه درمان شو در پنج دسته ارائه می شود. دسته بندی محصولات ارائه شده توسط این فروشگاه به شرح ذیل می باشد :

دسته اول در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات خانگی می باشد. منظور از این گروه کالایی، لوازمی است که در منزل برای بیمار مورد استفاده قرار می گیرد و شامل گروه های تب سنج و دماسنج، پوست و مو و زیبایی، بخور و رطوبت ساز، ماساژور، فشارسنج، تشک مواج، ترازو، تخت بیمار، تجهیزات توانبخشی، تجهیزات تنفسی، خواب و استراحت طبی، تناسب اندام، تصفیه هوا، تصفیه آب، تشک و پتوی برقی، مادران و نوزاد، گرما و سرما درمانی، فیزیوتراپی، ساپورت های ارتوپدی و دستگاه تست قند خون می شود.

 

دسته دوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات کلینیکال می باشد که شامل لوازم کلینیکال و حرفه ای می شود که برای تجهیز کلینیک ها یا مطب و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای گروه های اتوسکوپ و افتالموسکوپ، چکش معاینه، ترازوی کلینیکال، ترالی، ویلچر کلینیکال، لارنگسکوپ، دیاپازون، اسپکلوم، تخت، ست احیا، چراغ قوه، تب سنج و دماسنج کلینیکال، فشارسنج کلینیکال، اسپیرومتر، ساکشن، گوشی پزشکی، ست معاینه، تجهیزات تنفسی کلینیکال، قدسنج و ظروف و ابزار معاینه می باشد.

 

دسته سوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات بیمارستانی می باشد که در سایت فروشگاه درمان شو به نام تجهیزات پیشرفته آورده شده است و شامل لوازم بسیار حرفه ای می شود که برای بخش های خاصی از بیمارستان استفاده می گردد و گروه های ICU و CCU، بیهوشی و تنفسی، آمبولانس، اورژانس، زنان و زایمان، اتاق عمل، هتلینگ، قلب، اطفال و نوزاد، عمومی و تصویربرداری دارد که کالاهای تخصصی هر یک از این گروه ها در دسته مخصوص خود گنجانده شده و در راستای هتلینگ بیمارستان استفاده می شود.

 

دسته چهارم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات مصرفی می باشد که در بازار به نام لوازم مصرفی به فروش می رسند و در همه بخش های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند و شامل گروه های چسب، ماسک فیلتردار، دستکش جراحی استریل، سوند، ست سرم، باند و گاز و پنبه، دستکش ونیل، لباس بیمار، آنژیوکت، الکل طبی، دستکش لاتکس، ملحفه و روتختی، سرنگ، بتادین، ماسک سه لایه و کیسه ادرار می شود. این کالاها از جمله تجهیزاتی هستند که در پزشکی بسیار کاربرد داشته و به صورت یکبار مصرف می باشند.

 

دسته پنجم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات آرایشی و بهداشتی می باشد که شامل دو گروه تجهیزات و لوازم بهداشتی مانند پدهای عرق گیر مخصوص شیردهی، زیربغلی و همچنین ژل های ضدعفونی کننده و تجهیزات و لوازم آرایشی مانند آینه های برقی و غیره می شود.

برای مشاهده کالاهای موجود در هر یک از این گروه ها کافی است بر روی نام گروه بر روی مقاله کلیک نماید. فروشگاه  درمان شو تمام تلاش خود را می کند تا شما با انتخاب این فروشگاه، به عنوان یک مرجع قابل اعتماد، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، ضامن سلامتی خود، خانواده عزیزتان و دوستانتان باشید.

 

 

 

Tags: ,