قوانین و مقررات

وب سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو به نشانی www.darmanshow.com می باشد.

قانون مندی کسب و کار اینترنتی : کلیه اصول و رویه‏‌های سایت درمان شو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

این فروشگاه شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی ، کلینیکی ، پیشرفته ، آرایشی و بهداشتی و مصرفی می باشد.

در مورد تجهیزات پزشکی غیر خانگی این تجهیزات برای مصرف خانگی نمی باشد و برای کلینیک ها ، مطب ها ، مراکز درمانی ، بیمارستان ها و … می باشد.

خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت درمان شو و دارای پیگرد قانونی است. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت درمان شو لطفا با ما تماس بگیرید.
اطلاعات موجود در سایت درمان شو از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است . اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائما به روز می شوند.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
درمان شو به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار میگیرند.
فروشگاه درمان شو از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث فروخته و یا واگذار نمی کند.