فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

 

با ایجاد تحول عظیم در دنیای ارتباطات و پیشبرد نیازهای زندگی بشر از طریق فروش اینترنتی و به صورت آنلاین، فروشگاه های اینترنتی بسیاری در بازار به وجود آمدند که با یکدیگر در حال رقابت هستند، اما نکته ی قابل توجه اینجاست که تنوع این فروشگاه ها زیاد است و حتی برخی از آن ها آنقدر بزرگ هستند که هر گروه کالایی را اعم از خوراکی، پوشاک و تجهیزات پزشکی عرضه می کنند. پر واضح است که فروشگاهی برتر است که انواع بسیار متفاوتی از اجناس را در برترین برندهای موجود در بازار فقط در یک گروه کالایی داشته باشد. فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی به دلیل این که فقط در زمینه فروش کالای پزشکی فعالیت دارد و زمینه ی فعالیت خود را بیش از حد بزرگ نکرده است، در نتیجه کالاهای بسیار متنوعی از برترین برندهای موجود در زمینه کالایی خود دارد.

نکته ی قابل توجه بعدی در فروشگاه های تخصصی، بهره مندی از پشتیبانی بهتر و قوی تر به دلیل بهره گیری از کارکنان و کادر مجرب با دانش و اطلاعات بیشتر در ارتباط با کالاهای فروشگاه می باشد. لازم به ذکر است که چون تجهیزات این نوع فروشگاه ها تخصصی تر است در نتیجه مشتری با اطمینان خاطر بیشتری، در ارتباط با اصل بودن و هم چنین گارانتی اجناس تصمیم می گیرد و آن ها را با آرامش خاطر بیشتر تهیه می نماید. هم چنین به دلیل اینکه دامنه محصولات تخصصی وسیع است، در نتیجه مشتری قدرت انتخاب بیشتری داشته و  محصول مورد نظر خود را در سریع ترین زمان و به راحت ترین راه ممکن پیدا می کند.

خرید تجهیزات پزشکی به دلیل حساسیت بسیار بالای دستگاه ها و ارتباط مستقیم آن ها با بیماران، یکی از خریدهایی است که باید از فروشگاه تخصصی خود خریداری شود. حال برای سهولت کار مشتریان، فروشگاه های اینترنتی بسیاری در سطح بازار به وجود آمده اند که به مصرف کنندگان ارائه خدمات می کنند. درمان شو یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی است که به طور تخصصی بر روی فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می کند.

تفاوت فروشگاه اینترنتی درمان شو با سایر فروشگاه ها چیست؟

 

1- مرجع معتبر شناسایی کالای مرغوب:

لازمه اینکه مصرف کننده یک انتخاب صحیح در میان محصولات درمانی داشته باشد کسب دانش کافی است. فروشگاه اینترنتی درمان شو علاوه بر ارائه تجهیزات برای مشتریان خود، بیشتر به عنوان یک مرجع شناسایی کالای مرغوب محسوب می شود و تلاش خود را نموده تا با ارائه اطلاعات خاص هر محصول، دانش مصرف کنندگان را افزایش دهد تا افراد جوامع بتوانند بهترین روش درمانی و هم چنین بهترین تجهیزات را برای درمان خود خریداری نمایند. فروشگاه درمان شو تلاش خود را کرده تا بتواند دانش افراد جامعه خود را در حوزه سلامت و درمان افزایش دهد.

 

2- ارائه ی کالای مرغوب:

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی درمان شو ارائه اطلاعات صحیح درباره طیف وسیعی از محصولات و هم چنین ارائه محصولات مرغوب و با کیفیت برای مشتریان گرامی است. در این راستا فروشگاه درمان شو تلاش خود را می کند تا بتواند تمامی نیازهای مصرف کنندگان را در حوزه سلامت و درمان برطرف نماید و در جهت خرید و انتخاب معتبر آن ها را یاری نماید.

 

3- ارائه ی تیم پشتیبانی قوی:

لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی درمان شو در زمینه فروش، تیم پشتیبانی قوی تشکیل داده است تا بتواند تجهیزات مورد نیاز مشتریان خود را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در اختیار آن ها قرار دهد.

 

4- بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه اینترنی:

فروشگاه آنلاین درمان شو فعالیت خود را در جهت ارائه و فروش تجهیزات با کیفیت بالا در حوزه کالای پزشکی و کالاهای بهداشتی از سال 94 آغاز نموده است. این فروشگاه با هدف ارتقا سطح کیفی سلامت و درمان، به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین مرجع خرید در ایران شناخته شده است و این عقیده را دارد که بتواند یک خط مشی مناسب و قابل اعتماد را حین خرید و فروش در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد تا مشتریان بتوانند فارغ از هر دغدغه ی فکری محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت تهیه نمایند.

 

5- فروشگاه تخصصی:

امروزه با تغییر شیوه زندگی افراد جامعه، فروشگاه های اینترنتی بسیاری وارد بازار شده اند با این حال از میان آن ها کمتر فروشگاهی یافت می شود که صرفا در جهت فروش تجهیزات پزشکی فعالیت داشته باشد و اگر هم باشد، کمتر شرکتی هست که فقط تجهیزات با کیفیت بالا را برای فروش در اختیار مشریان خود قرار دهد، اما هدف اصلی فروشگاه آنلاین درمان شو ارائه منحصرا تجهیزات با کیفیت است.

 

6- مناسب ترین قیمت:

شما با یک مقایسه بسیار ساده و کوچک فروشگاه اینترنتی درمان شو با سایر فروشگاه های اینترنتی، متوجه تفاوت قیمت چشمگیر محصولات می شوید. فروشگاه اینترنتی درمان شو برای جلب رضایت مشتریان خود، تعهد دارد محصولات خود را با کمترین قیمت در اختیار آن ها قرار دهد.

 

7- سهولت دسترسی:

هدف اصلی فروش به صورت غیرحضوری و آنلاین، سهولت بخشیدن دسترسی مشتریان است، که فروشگاه اینترنتی درمان شو در این راستا تمام تلاش خود را کرده است تا سایتی طراحی کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهد که کاربر پسند (user friendly) باشد تا کاربر به راحتی بتواند یک خرید امن و بسیار آسان داشته باشد.

 

8- مشاوره رایگان شبانه روزی:

فروش و مشاوره رایگان 24 ساعته توسط تیم حرفه ای، مجرب و جوان، ارسال رایگان محصول، ارائه اطلاعات تکمیلی درباره محصولات و نحوه استفاده از هر محصول، ارائه مقالات علمی و به روز در زمینه سلامت، درمان، زیبایی و کاربرد، جستجوی پیشرفته برای یافتن محصول مورد نظر و ویژگی های خاص آن محصول اعم از قیمت، شرکت سازنده و کشور سازنده آن، ابعاد و وزن و غیره از جمله خدمات خاص فروشگاه اینترنتی درمان شو می باشد.

 

9- ارائه ی محصول در 5 گروه کالایی:

به جرات می توان گفت فروشگاه اینترنتی درمان شو دارای کامل ترین گروه محصولات است. کمتر فروشگاه اینترنتی را می توان یافت که در زمینه فروش تجهیزات بهداشتی و آرایشی نیز فعالیت داشته باشد، ولی با این حال فروشگاه درمان شو دارای همه ی گروه های کالایی مرتبط با سلامت است. دسته بندی گروه محصولات این 5 دسته کالایی به شرح ذیل می باشد:

  1.  خانگی:

دسته اول در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات خانگی می باشد که شامل گروه های تب سنج و دماسنج، پوست و مو و زیبایی، بخور و رطوبت ساز، ماساژور، فشارسنج، تشک مواج، ترازو، تخت بیمار، تجهیزات توانبخشی، تجهیزات تنفسی، خواب و استراحت طبی، تناسب اندام، تصفیه هوا، تصفیه آب، تشک و پتوی برقی، مادران و نوزاد، گرما و سرما درمانی، فیزیوتراپی، ساپورت های ارتوپدی و دستگاه تست قند خون می شود.

تجهیزات پزشکی خانگی

 

    2. کلینیکی:

دسته دوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات کلینیکال می باشد که شامل گروه های اتوسکوپ و افتالموسکوپ، چکش معاینه، ترازوی کلینیکال، ترالی، ویلچر کلینیکال، لارنگسکوپ، دیاپازون، اسپکلوم، تخت، ست احیا، چراغ قوه، تب سنج و دماسنج کلینیکال، فشارسنج کلینیکال، اسپیرومتر، ساکشن، گوشی پزشکی، ست معاینه، تجهیزات تنفسی کلینیکال، قدسنج و ظروف و ابزار معاینه می شود.

تجهیزات کلینیکال

 

    3. بیمارستانی:

دسته سوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات بیمارستانی می باشد که در سایت فروشگاه درمان شو به نام تجهیزات پیشرفته آورده شده است و شامل گروه های ICU و CCU، بیهوشی و تنفسی، آمبولانس، اورژانس، زنان و زایمان، اتاق عمل، هتلینگ، قلب، اطفال و نوزاد، عمومی و تصویربرداری می شود که کالاهای تخصصی هر یک از این گروه ها در دسته مخصوص خود گنجانده شده و در راستای هتلینگ بیمارستان استفاده می شود.

تجهیزات بیمارستانی

 

    4. مصرفی:

دسته چهارم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات مصرفی می باشد که شامل گروه های چسب، ماسک فیلتردار، دستکش جراحی استریل، سوند، ست سرم، باند و گاز و پنبه، دستکش ونیل، لباس بیمار، آنژیوکت، الکل طبی، دستکش لاتکس، ملحفه و روتختی، سرنگ، بتادین، ماسک سه لایه و کیسه ادرار می شود این کالاها از جمله تجهیزاتی هستند که در پزشکی بسیار کاربرد داشته و به صورت یک بار مصرف می باشند.

تجهیزات مصرفی

 

    5. تجهیزات آرایشی و بهداشتی:

دسته پنجم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات آرایشی و بهداشتی می باشد که شامل دو گروه تجهیزات و لوازم بهداشتی مانند پدهای عرق گیر مخصوص شیردهی، زیربغلی و همچنین ژل های ضدعفونی کننده و تجهیزات و لوازم آرایشی مانند آینه های برقی و غیره می شود.

آرایشی بهداشتی

برای مشاهده کالاهای موجود در هر یک از این گروه ها کافی است بر روی نام گروه بر روی مقاله کلیک نماید. کارکنان درمان شو تمام تلاش خود را می کنند تا شما با انتخاب آن، به عنوان یک مرجع قابل اعتماد، علاوه بر صرفه جویی در زمان، وقت و هزینه، ضامن سلامتی خود، خانواده عزیزتان و دوستانتان باشید.

 

 

 

 

 

 

 

Tags: ,