شرکت های تجهیزات پزشکی

شرکت های تجهیزات پزشکی

 

امروزه شرکت های تجهیزات پزشکی مجاز در ایران سعی دارند کالای مرغوب پزشکی را به دست مصرف کنندگان برسانند. این شرکت ها به سه صورت کلی فعالیت می کنند. این فعالیت می تواند بر حیطه تولید، واردات و یا توزیع باشد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم. هر روزه با افزایش جمعیت و به تبع آن افزایش نیاز افراد جامعه به مراکز درمانی و هم چنین لوازم پزشکی، شمار این شرکت ها نیز رو به افزایش است.

1- شرکت هایی که در زمینه واردات فعالیت دارند، تجهیزات خاصی را از شرکت های مستقر در کشور های دیگر خریداری کرده و از طریق اداره کل برای کالای مورد نظر وارداتی، مجوز ورود و ترخیص می گیرند. سپس کالا را به کشور آورده و در اختیار شرکت های توزیع کننده قرار می دهند. شرکت های واردکننده موظفند برای کالای وارداتی خود خدمات پس از فروش اعم از تعمیر، آموزش و غیره ارائه دهند.

تجهیزات پزشکی

 

2- شرکت هایی که در زمینه تولیدات فعالیت دارند، تجهیزات را در کارخانه تولید کرده و در اختیار شرکت توزیع کننده قرار می دهند. این شرکت ها قبل از تولید هر کالای باید مجوز تولید آن کالا را از اداره کل و دیگر ارگان های دولتی دریافت نمایند تا بتوانند سطح کیفی کالای خود را بسنجند و بعد آن را در بازار و در اختیار مصرف کننده قرار دهند. شرکت های تولیدکننده نیز موظفند برای کالای تولیدی خود خدمات پس از فروش اعم از تعمیر، آموزش و غیره ارائه دهند.

تولید

 

3- شرکت های توزیع کننده، کالاهای مورد نیاز خود را از میان کالاهای موجود در شرکت های واردکننده یا شرکت های تولیدکننده فراهم کرده و از آن ها خریداری نموده و در نهایت در سطح بازار و هم چنین در میان مصرف کنندگان، توزیع و پخش می نماید.

در این میان شرکت هایی نیز هستند که در زمینه کالیبراسیون و غیره فعالیت می کنند. در کل، این شرکت ها باید از جانب اداره کل مجاز باشند. برای اطلاع از مجاز بودن یا نبودن شرکت ها می توان وارد سایت اداره کل (imed) شد و لیست شرکت های مجاز را مشاهده نمود.

شرکت هایی که در زمینه کالیبراسیون فعالیت می کنند، با عقد قرارداد با شرکت های واردکننده، تولیدکننده و یا هم چنین مراکز درمانی، به آن ها خدمات تعمیر، نگهداری و کالیبراسیون و غیره ارائه می دهد. طبق آیین نامه های موجود در اداره کل ایران، کلیه شرکت هایی که در رساندن یک کالا به دست مصرف کننده دخیل هستند، در ارائه خدمات پس از فروش نیز مسئول هستند.

با تغییر روز افزون رویه ی زندگی افراد جوامع، دیگر اکثر کارها به طور هوشمند و با ابزار هوشمند صورت می گیرند. فروشگاه درمان شو شیوه ای جدید را در میان شرکت های تجهیزات پزشکی به کار برده است. اساس کار فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو، خرید و فروش به صورت اینترنتی است و با ارائه این راهکار نوین سعی نموده است تا در وقت و هزینه مصرف کنندگان صرفه جویی نماید و در عین حال بتواند یک کالای تخصصی و مرغوب را با گارانتی معتبر و در کمترین زمان ممکن و هم چنین با صرف کمترین هزینه به دست آن ها برساند.

هدف اصلی فروشگاه درمان شو، ارائه اطلاعات تکمیلی درباره طیف وسیعی از محصولات و هم چنین ارائه تجهیزات مرغوب برای مصرف کنندگان است. در این راستا فروشگاه اینترنتی درمان شو تلاش خود را می کند تا بتواند تمامی نیازهای مصرف کنندگان را در حوزه سلامت و درمان برطرف نماید و در جهت خرید و انتخاب معتبر آن ها را یاری نماید. لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی درمان شو در زمینه فروش، تیم پشتیبانی قوی تشکیل داده تا بتواند تجهیزات مورد نیاز مشتریان خود را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در اختیار آن ها قرار دهد.

امروزه با گسترش زندگی مجازی، فروشگاه های اینترنتی بسیاری در بازار اینترنتی شکل گرفته اند ولی در این میان شرکتی ماندگاری بیشتر و به تبع آن طرفداران بیشتری دارد که، فقط در یک زمینه خاص و به صورت حرفه ای و تخصصی کار کند. چرا که این شرکت ها دارای پشتیبانی تخصصی تر و همچنین گارانتی های معتبرتری هستند. لازم به ذکر است که در هنگام خرید اینترنتی از یک فروشگاه مجازی باید توجه نمود که آیا سایت نشان اطمینان و نماد اعتماد الکترونیکی دارد یا خیر؟

شرکت تجهیزات پزشکیرو فروشگاه آنلاین درمان شو فعالیت خود را در جهت ارائه و فروش تجهیزات با کیفیت بالا در حوزه کالای پزشکی و کالاهای بهداشتی از سال 94 آغاز نموده است. این فروشگاه با هدف ارتقا سطح کیفی سلامت و درمان، به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع خرید در ایران شناخته شده است و این عقیده را دارد که بتواند یک خط مشی مناسب و قابل اعتماد را حین خرید و فروش در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد تا مشتریان بتوانند فارغ از هر دغدغه ی فکری محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت تهیه نمایند.

هدف اصلی شرکت های تجهیزات پزشکی اینترنتی، فروش کالای تخصصی مرغوب به صورت غیر حضوری و آنلاین است که با این کار در جهت سهولت بخشیدن دسترسی مشتریان به طیف وسیعی از تجهیزات حرکت می کنند که در حال حاضر درمان شو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است. فروش و مشاوره رایگان 24 ساعته توسط تیم حرفه ای، مجرب و جوان، ارسال رایگان محصول، ارائه اطلاعات تکمیلی درباره محصولات و نحوه استفاده از هر محصول، ارائه مقالات علمی و به روز در زمینه سلامت، درمان، زیبایی و کاربرد، جستجوی پیشرفته برای یافتن محصول مورد نظر و ویژگی های خاص آن محصول اعم از قیمت، شرکت سازنده و کشور سازنده آن، ابعاد و وزن و غیره از جمله خدمات خاص فروشگاه اینترنتی درمان شو می باشد.

فروشگاه اینترنتی درمان شو در زمینه فروش در پنج دسته کلی فعالیت می نماید. تقسیم بندی گروه محصولات این 5 دسته کالایی به شرح ذیل می باشد:

1- خانگی:

دسته اول محصولات در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات خانگی می باشد که شامل کالاهایی است که در منزل و برای بیمار مورد استفاده قرار می گیرد و شامل گروه های تب سنج و دماسنج، پوست و مو و زیبایی، بخور و رطوبت ساز، ماساژور، فشارسنج، تشک مواج، ترازو، تخت بیمار، تجهیزات توانبخشی، تجهیزات تنفسی، خواب و استراحت طبی، تناسب اندام، تصفیه هوا، تصفیه آب، تشک و پتوی برقی، مادران و نوزاد، گرما و سرما درمانی، فیزیوتراپی، ساپورت های ارتوپدی و دستگاه تست قند خون می شود.

تجهیزات پزشکی خانگی

 

2-کلینیکی:

دسته دوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات کلینیکال می باشد که مصرف حرفه ای دارند و توسط پزشک یا هر فرد حرفه ای دیگر مانند پرستار و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و شامل گروه های اتوسکوپ و افتالموسکوپ، چکش معاینه، ترازوی کلینیکال، ترالی، ویلچر کلینیکال، لارنگسکوپ، دیاپازون، اسپکلوم، تخت، ست احیا، چراغ قوه، تب سنج و دماسنج کلینیکال، فشارسنج کلینیکال، اسپیرومتر، ساکشن، گوشی پزشکی، ست معاینه، تجهیزات تنفسی کلینیکال، قدسنج و ظروف و ابزار معاینه می شود.

تجهزات کلینیکال

 

3-بیمارستانی:

دسته سوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات بیمارستانی می باشد که در سایت فروشگاه درمان شو به نام تجهیزات پیشرفته آورده شده است و در مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرند و شامل گروه های ICU و CCU، بیهوشی و تنفسی، آمبولانس، اورژانس، زنان و زایمان، اتاق عمل، هتلینگ، قلب، اطفال و نوزاد، عمومی و تصویربرداری می شود که کالاهای تخصصی هر یک از این گروه ها در دسته مخصوص خود گنجانده شده و در راستای هتلینگ بیمارستان استفاده می شود.

تجهیزات پیشرفته

 

4- مصرفی:

دسته چهارم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات مصرفی هستند که به صورت یک بار مصرف می باشند و شامل گروه های چسب، ماسک فیلتردار، دستکش جراحی استریل، سوند، ست سرم، باند و گاز و پنبه، دستکش ونیل، لباس بیمار، آنژیوکت، الکل طبی، دستکش لاتکس، ملحفه و روتختی، سرنگ، بتادین، ماسک سه لایه و کیسه ادرار می شود این کالاها از جمله تجهیزاتی هستند که در پزشکی بسیار کاربرد دارند.

تجهیزات مصرفی

 

5- تجهیزات آرایشی و بهداشتی:

دسته پنجم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات آرایشی و بهداشتی می باشد که شامل دو گروه 1- تجهیزات بهداشتی مانند پدهای عرق گیر مخصوص شیردهی، زیر بغلی و همچنین ژل های ضدعفونی کننده و 2- تجهیزات آرایشی مانند آینه های برقی و غیره می شود.

تجهیزات آرایشی بهداشتی

 

برای مشاهده کالاهای موجود در هر یک از این دسته ها و گروه ها کافی است بر روی نام گروه یا دسته مورد نظر بر روی مقاله کلیک نمایید. فروشگاه اینترنتی درمان شو تمام تلاش خود را می کند تا شما با انتخاب این فروشگاه اینترنتی، به عنوان یک مرجع قابل اعتماد، علاوه بر صرفه جویی در زمان، وقت و هزینه، ضامن سلامتی خود، خانواده عزیزتان و دوستانتان باشید.

 

Tags: ,