خرید و فروش تجهیزات پزشکی

خرید و فروش تجهیزات پزشکی

 

دغدغه اصلی جامعه، سلامت افراد و بهداشت خانواده هاست که به تبع آن دغدغه خرید و فروش تجهیزات پزشکی برای جامعه ایجاد می شود. مصرف کنندگانی مانند بیماران و پزشکان برای خرید با کیفیت از سطح بازار دچار چالش می شوند و از سوی دیگر این مشکل برایشان پیش می آید که چه کسی در فروش حرفه ای است و می تواند آن ها را به درستی راهنمایی نماید؟ حال برای مصرف کنندگان این سوال پیش می آید که از میان تجهیزات موجود در بازار کدام یک را بخریم؟ تجهیزات مورد نیاز را از کدام فروشگاه خریداری کنیم؟ برترین شرکت ارائه دهنده خدماتی مانند خرید و فروش تجهیزات پزشکی کدام شرکت است؟ کدام فروشگاه تجهیزات اصل را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر عرضه می نماید؟ در این مقاله سعی شده است دغدغه های مصرف کنندگان را حین تهیه تجهیزات رفع نماید و راهنمای مناسبی باشد تا بتواند پاسخگوی سوالات و مشکلات بیماران و پزشکان و یا دیگر مصرف کنندگان باشد.

به راحتی می توان گفت خرید و فروش تجهیزات پزشکی یکی از سخت ترین و حساس ترین کارهاست چرا که حین خرید، پارامترهای بسیاری موجود است که یک خریدار باید به آن ها توجه نماید تا پس از خرید پشیمان نشود. مخصوصا اگر تجهیزات مدنظر دارای قیمت بالا و عملکرد حساس پزشکی باشد.

حین خرید و فروش تجهیزات پزشکی باید توجه نمود که آیا کالای مدنظر از تاییدیه های کیفی برخوردار می باشد یا خیر؟ تاییدیه های کیفی به ترتیب سخت گیرانه ترین آن ها در زیر آورده شده است:

  • FDA آمریکا (بالاترین استاندارد که فروش آن کالا را در امریکا مجاز می کند)
  • CE اروپا
  • ISO 13485

حین خرید و فروش تجهیزات پزشکی بسته به سطح خطر بالاتر، باید تحقیق و حساسیت بیشتری درباره تجهیزات پزشکی داشته باشید. نکته ی دیگر قابل توجه هنگام خرید و فروش تجهیزات پزشکی، تجهیزات جانبی دستگاه مدنظر می باشد که باید به همراه وسیله به شما ارائه شده باشد.

به طور کلی تجهیزات پزشکی به سه دسته کلی 1. مصرفی (یک بار مصرف ها مثل سرنگ)، 2. دستگاهی و سرمایه ای (مثل دستگاه سی تی اسکن)، 3. نیمه مصرفی (دستگاه هایی که به همراه وسایل یک بار مصرف مخصوص خود استفاده می شوند) تقسیم می شوند.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو، فروشگاهی است که در زمینه خرید و فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می کند. درمان شو برترین و مرغوب ترین تجهیزات را از تولیدکنندگان و یا واردکنندگان خریداری می نماید و سپس اجناس خریداری شده را با قیمت مناسب تر از سطح بازار در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. با این کار درمان شو به عنوان یک مرجع خرید و فروش شناسایی می شود که فقط تجهیزات با کیفیت مرغوب را به مصرف کنندگان ارائه می دهد.

لازمه ی اینکه مصرف کننده کالای پزشکی یک انتخاب صحیح در میان محصولات درمانی داشته باشد، کسب دانش کافی است. فروشگاه اینترنتی درمان شو علاوه بر ارائه خدماتی مانند خرید و فروش برای مشتریان خود، به عنوان یک مرجع شناسایی کالای مرغوب نیز به حساب می آید. بدین معنی که فروشگاه اینترنتی درمان شو تمام تلاش خود را کرده تا با ارائه اطلاعات خاص هر محصول، دانش مصرف کنندگان را افزایش دهد تا افراد جوامع بتوانند بهترین روش درمانی و هم چنین بهترین تجهیزات را برای درمان خود خریداری نمایند.

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی درمان شو، ارائه اطلاعات صحیح درباره طیف وسیعی از محصولات و همراه با خرید و فروش تجهیزات مرغوب و با کیفیت برای مشتریان گرامی است. در این راستا فروشگاه درمان شو تلاش خود را می کند تا بتواند تمامی نیازهای مصرف کنندگان را در حوزه سلامت و درمان برطرف نماید و در جهت خرید و انتخاب معتبر آن ها را یاری نماید. لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی درمان شو در زمینه فروش، تیم پشتیبانی قوی تشکیل داده است تا بتواند تجهیزات مورد نیاز مشتریان خود را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در اختیار آن ها قرار دهد.

فروشگاه آنلاین درمان شو فعالیت خود را در جهت خرید و فروش با کیفیت بالا در حوزه کالای پزشکی و کالاهای بهداشتی از سال 94 آغاز نموده است. این فروشگاه با هدف ارتقا سطح کیفی سلامت و درمان، به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع خرید کالای پزشکی در ایران شناخته شده است و این عقیده را دارد که بتواند یک خط مشی مناسب و قابل اعتماد را حین خرید و فروش در اختیار مصرف  کنندگان قرار دهد تا مشتریان بتوانند فارغ از هر دغدغه ی فکری محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت تهیه نمایند.

امروزه با تغییر شیوه زندگی افراد جامعه، فروشگاه های اینترنتی بسیاری وارد بازار شده اند با این حال از میان آن ها کمتر فروشگاهی یافت می شود که صرفا کالاهای تخصصی را برای فروش در اختیار مردم قرار دهد و اگر هم باشد، کمتر شرکتی وجود دارد که فقط در زمینه خرید و فروش کالای پزشکی با کیفیت بالا فعالیت نماید، اما هدف اصلی فروشگاه آنلاین درمان شو ارائه منحصرا تجهیزات با کیفیت است.

به طور کلی هدف اصلی فروشگاه های آنلاین، فروش به صورت غیرحضوری و آنلاین، سهولت بخشیدن دسترسی مشتریان به تجهیزات است. فروش و مشاوره رایگان 24 ساعته توسط تیم حرفه ای، مجرب و جوان، ارسال رایگان محصول، ارائه اطلاعات تکمیلی درباره محصولات و نحوه استفاده از هر محصول، ارائه مقالات علمی و به روز در زمینه سلامت، درمان، زیبایی و کاربرد، جستجوی پیشرفته برای یافتن محصول مورد نظر و ویژگی های خاص آن محصول اعم از قیمت، شرکت سازنده و کشور سازنده آن، ابعاد و وزن و غیره از جمله خدمات خاص فروشگاه اینترنتی درمان شو می باشد.

فروشگاه اینترنتی درمان شو در زمینه خرید و فروش در پنج دسته کلی فعالیت می نماید. گروه بندی دامنه محصولات این 5 دسته کالایی به شرح ذیل می باشد:

دسته اول در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات خانگی می باشد که شامل گروه های تب سنج و دماسنج، پوست و مو و زیبایی، بخور و رطوبت ساز، ماساژور، فشارسنج، تشک مواج، ترازو، تخت بیمار، تجهیزات توانبخشی، تجهیزات تنفسی، خواب و استراحت طبی، تناسب اندام، تصفیه هوا، تصفیه آب، تشک و پتوی برقی، مادران و نوزاد، گرما و سرما درمانی، فیزیوتراپی، ساپورت های ارتوپدی و دستگاه تست قند خون می شود.

تجهیزات پزشکی خانگی

دسته دوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات کلینیکال می باشد که شامل گروه های اتوسکوپ و افتالموسکوپ، چکش معاینه، ترازوی کلینیکال، ترالی، ویلچر کلینیکال، لارنگسکوپ، دیاپازون، اسپکلوم، تخت، ست احیا، چراغ قوه، تب سنج و دماسنج کلینیکال، فشارسنج کلینیکال، اسپیرومتر، ساکشن، گوشی پزشکی، ست معاینه، تجهیزات تنفسی کلینیکال، قدسنج و ظروف و ابزار معاینه می شود.

تجهیزات پزشکی کلینیکال

دسته سوم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات بیمارستانی می باشد که در سایت فروشگاه درمان شو به نام تجهیزات پیشرفته آورده شده است و شامل گروه های ICU و CCU، بیهوشی و تنفسی، آمبولانس، اورژانس، زنان و زایمان، اتاق عمل، هتلینگ، قلب، اطفال و نوزاد، عمومی و تصویربرداری می شود که کالاهای تخصصی هر یک از این گروه ها در دسته مخصوص خود گنجانده شده و در راستای هتلینگ بیمارستان استفاده می شود.

تجهیزات بیمارستانی

دسته چهارم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات مصرفی می باشد که شامل گروه های چسب، ماسک فیلتردار، دستکش جراحی استریل، سوند، ست سرم، باند و گاز و پنبه، دستکش ونیل، لباس بیمار، آنژیوکت، الکل طبی، دستکش لاتکس، ملحفه و روتختی، سرنگ، بتادین، ماسک سه لایه و کیسه ادرار می شود این کالاها از جمله تجهیزاتی هستند که در پزشکی بسیار کاربرد داشته و به صورت یکبار مصرف می باشند.

تجهیزات مصرفی

 

دسته پنجم در فروشگاه اینترنتی درمان شو، تجهیزات آرایشی و بهداشتی می باشد که شامل دو گروه تجهیزات و لوازم بهداشتی مانند پدهای عرق گیر مخصوص شیردهی، زیربغلی و همچنین ژل های ضدعفونی کننده و تجهیزات و لوازم آرایشی مانند آینه های برقی و غیره می شود.

آرایشی

برای مشاهده کالاهای موجود در هر یک از این گروه ها کافی است بر روی نام گروه بر روی مقاله کلیک نماید. کارکنان درمان شو تمام تلاش خود را می کنند تا شما با انتخاب درمان شو، به عنوان یک مرجع قابل اعتماد، علاوه بر صرفه جویی در زمان، وقت و هزینه، ضامن سلامتی خود، خانواده عزیزتان و دوستانتان باشید.

 

 

 

Tags: ,