ترازوی دیجیتال

ترازوی دیجیتال

سلامتی یکی از مهمترین دغدغه های بشر بوده و هست؛ امروزه با وجود تنوع غذایی زیاد و با کالری بالا و لذیذ، اهمیت مردم جامعه به سلامتی دو چندان شده است. یکی از نشانه ها و پارامترهای سلامتی بدن، وزن هر شخص می باشد که از قدیم توسط باسکول و ترازوهای دو کفه ای اندازه گیری می شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ترازوی دیجیتال جایگزین ترازوی عقربه ای شده که با به کارگیری مدارهای الکترونیکی و سنسورهای حساس به وزن، دقت اندازه گیری را بالاتر برده و هم چنین توانایی اندازه گیری سنگین ترین وزن ها مانند یک تریلر تا سبک ترین آنها مانند طلا و مواد آزمایشگاهی را دارند. لازم به ذکر است که امروزه اگر در هر مغازه و یا شرکتی که نیاز به اندازه گیری وزن دارد پا بگذراید، شاهد یک ترازوی دیجیتال خواهید بود.

ترازوی دیجیتال

 

در لیست زیر برترین و پرفروش ترین ترازوهای دیجیتال را مشاهده می نمایید:

ترازوی دیجیتال امرن مدل BF511

ترازوی دیجیتال بیورر مدل BF800

ترازوی دیجیتال امرن مدل BF212

ترازوی دیجیتال بیورر مدل BG55

 

ترازوی وزن کشی:

در دنیای امروز با پیشرفت علم بشر، ابزار های متنوعی برای اندازه گیری ابداع شده است. اندازه گیری وزن انسان یا همان وزن کشی از جمله دغدغه های بشر بوده و هست. امروزه در هر خانه ای حداقل یک ترازوی وزن کشی وجود دارد. سابقا این ترازوهای وزن کشی به صورت عقربه ای وجود داشتند اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ترازوی وزن کشی دیجیتال جایگزین مدل های قدیمی شده که از دقت بالاتری برخودار هستند. یکی از مشکلات اساسی ترازوهای عقربه ای کالیبره کردن این دستگاه ها بود که امروزه اکثر ترازوی وزن کشی دیجیتال، بصورت خودکار کالیبره می شوند.

ترازوی وزن کشی

 

ترازوی دیجیتال آشپزخانه:

در آشپزی مقدار مواد غذایی و چاشنی های مصرفی، حائز اهمیت می باشد و جهت اندازه گیری اوزان این مواد از ترازوی دیجیتال گرمی استفاده می شود. ترازوی دیجیتال آشپزخانه یا همان ترازوی دیجیتال گرمی که امروزه یکی از کالاهای رایج فروشگاه ها می باشد، به علت وجود مدارهای الکترونیکی و دقت بالا در اندازه گیری بسیار کاراتر و دقیق تر از ترازوهای آشپزخانه ای عقربه ای می باشد. در نتیجه استفاده از ترازوی دیجیتال آشپزخانه سبب لذیذتر شدن غذاها می شود.

ترازوی آشپزخانه

 

در لیست زیر برترین و پرفروش ترین ترازوهای آشپزخانه ارائه شده اند:

ترازوی آشپزخانه بیورر مدل DS61

ترازوی آشپزخانه فرولیک مدل EK5556

 

ترازوی دیجیتال مارک خوب:

کیفیت کالا از جمله فاکتورهایی است که برای افراد جامعه بسیار حائز اهمیت است؛ در کنار آن به صرفه بودن قیمت نیز مهم است. حال باید دانست که یک ترازوی دیجیتال مارک خوب چه ویژگی هایی دارد؟ و یا برای خرید ترازوی دیجیتال مارک خوب باید چه کنیم؟ دقت اندازه گیری، طراحی زیبا و وجود خدمات پس از فروش از جمله پارامترهایی است که برای خرید ترازوی دیجیتال مارک خوب باید به آن توجه کنیم. در این میان پیشنهاد فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو ترازوی دیجیتال مارک ای ان دی است. شرکت ای ان دی (AND)یک شرکت ژاپنی است که به تولید کالاهای با کارایی عالی می پردازد. لازم به ذکر است که محصولات این شرکت علاوه بر این که از دقت و صحت بسیار و کاربری آسان برخودار هستند، قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارند که سبب محبوبیت کالا در بازار مصرف کنندگان شده است.

ترازوی دیجیتال

ترازوی دیجیتال خانگی:

ترازوی دیجیتال خانگی، یک صفحه با چهار پایه ی بسیار کوچک می باشد که با قرار گرفتن فرد بر روی آن، دستگاه به طور خودکار روشن شده و وزن فرد به صورت یک عدد دیجیتالی نمایش داده می شود. افرادی که اضافه وزن دارند و یا به دنبال اندامی مناسب و زیبا هستند، با اندازه گیری وزن خود به طور مکرر و در بازه های زمانی مختلف، توسط ترازوی دیجیتال خانگی، می توانند از بالا رفتن وزن خود جلوگیری کرده و یا شاهد روند کاهش وزن خود باشند.

ترازوی دیجیتال

در آخر لازم به ذکر است که محصولات پزشکی مربوط به دستگاه های ترازو دیجیتال برندهای گوناگون و در گروه های مختلف ترازوی دیجیتال خانگی، ترازوی دیجیتال نوزاد، ترازوی دیجیتال آشپزخانه و غیره، توسط سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو عرضه می گردد و کاربران به راحتی می توانند آن ها را اینترنتی تهیه نمایند.

Tags: ,