تجهیزات

تجهیزات

 

تجهیزات و ملزومات در زمینه پزشکی به چند دسته مختلف تقسیم می شوند و به طور کلی در آیین نامه اداره کل تجهیزات پزشکی ایران به هر وسیله، لوازم، وسایل کاشتنی، مواد، معرف ها یا کالیبراتور آزمایشگاهی که به تنهایی یا با تلفیق با وسایل دیگر در جهت اهداف مختلفی در زمینه پزشکی مورد استفاده قرار بگیرد، تجهیزات پزشکی می گویند.

همان طور که می دانید این روزها شمار بیماری ها با شیب نسبتا بالایی در حال افزایش است و این امر سبب شده سلامت جهانی به خطر جدی بیفتد. بر همین اساس مهندسین پزشکی با مشاهده بالا رفتن آمار بیماری ها به فکر تولید تجهیزات فوق پیشرفته در زمینه پزشکی افتادند و بسته به نیاز افراد هر روزه سطح این دستگاه ها را ارتقاء می دهند تا با این امر کاربری تجهیزات را برای مصرف کنندگان و امکان تشخیص بیماری توسط پزشک را سهولت بخشند.

لازم به ذکر است که در حال حاضر شرکت های بسیاری هستند که در زمینه تولید، توزیع و واردات تجهیزات فعالیت می کنند که به طور کلی هدف این شرکت ها ساختن یک زندگی آرام و بدون دغدغه ی فکری برای افراد جامعه می باشد. حال فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو بر همین اساس، با به کارگیری شیوه ای نوین پا در عرصه ارائه خدمات پزشکی به بازار مصرف کنندگان نهاده است. تجهیزات پزشکی شامل گروه های مختلفی اعم از خانگی، کلینیکال، مصرفی، پیشرفته (بیمارستانی) و غیره می شوند.

امروزه کمتر شرکتی یافت می شود که بتواند نیازهای مصرف کنندگان را در تمامی زمینه های تجهیزات فراهم نماید با این حال فروشگاه اینترنتی درمان شو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است که بتوانند تمام تجهیزات مورد نیاز خود را در هر یک از گروه های ذکر شده را، فقط از یک فروشگاه تهیه نمایند. از دیگر مزیت های این فروشگاه، صرفه جویی در وقت به دلیل خرید غیرحضوری و اینترنتی تجهیزات و ارسال آسان آن در هر نقطه از ایران می باشد.

فروشگاه اینترنتی درمان شو یک فروشگاه ارائه دهنده تجهیزات در زمینه پزشکی است که از مزایای بسیاری برخوردار است. از مزایای فروشگاه اینترنتی درمان شو می توان به مرجع معتبر شناسایی کالای مرغوب از طریق ارائه اطلاعات خاص هر محصول، بهره مندی از تیم پشتیبانی قوی، ارائه کالای مرغوب با قیمت مناسب، ارسال رایگان و سریع کالا، سهولت دسترسی به کالا از طریق اینترنت، مشاوره رایگان 24 ساعته توسط تیم حرفه ای پزشک و مهندسی پزشکی، ارائه محصول در 5 دسته کالایی مختلف و فروش تخصصی اشاره نمود.

از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی می توان به نمایش لحظه ای قیمت تجهیزات اصل با گارانتی های معتبر به صورت آنلاین اشاره نمود، چرا که دیگر نیازی به تماس تلفنی یا مراجعه ی حضوری برای دریافت لیست قیمت کالاها نیست و هم چنین از دیگر مزیت های فروشگاه درمان شو می توان به ارسال رایگان و سریع تجهیزات در هر نقطه از ایران اشاره نمود که توسط تیم پشتیبانی قوی فروشگاه صورت می گیرد.

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی درمان شو، ارائه اطلاعات درباره دامنه وسیعی از محصولات در کنار ارائه تجهیزات مرغوب و با کیفیت برای مصرف کنندگان گرامی است. در این راستا فروشگاه درمان شو تلاش خود را می کند تا بتواند تمامی نیازهای مصرف کنندگان را در حوزه سلامت و درمان برطرف نماید و در جهت خرید و انتخاب معتبر آن ها را یاری نماید.

تجهیزات موجود در فروشگاه اینترنتی درمان شو در 5 دسته کالایی ارائه می شود که در ذیل به طور کامل لیست تجهیزات موجود را آورده ایم.

 

دسته اول تجهیزات خانگی در فروشگاه اینترنتی درمان شو شامل گروه های تب سنج و دماسنج، پوست و مو و زیبایی، بخور و رطوبت ساز، ماساژور، فشارسنج، تشک مواج، ترازو، تخت بیمار، تجهیزات توانبخشی، تجهیزات تنفسی، خواب و استراحت طبی، تناسب اندام، تصفیه هوا، تصفیه آب، تشک و پتوی برقی، مادران و نوزاد، گرما و سرما درمانی، فیزیوتراپی، ساپورت های ارتوپدی و دستگاه تست قند خون می شود که در منزل و برای بیمار مورد استفاده قرارمی گیرد.

تجهیزات پزشکی خانگی

 

دسته دوم تجهیزات کلینیکال در فروشگاه اینترنتی درمان شو شامل گروه های اتوسکوپ و افتالموسکوپ، چکش معاینه، ترازوی کلینیکال، ترالی، ویلچر کلینیکال، لارنگسکوپ، دیاپازون، اسپکلوم، تخت، ست احیا، چراغ قوه، تب سنج و دماسنج کلینیکال، فشارسنج کلینیکال، اسپیرومتر، ساکشن، گوشی پزشکی، ست معاینه، تجهیزات تنفسی کلینیکال، قدسنج و ظروف و ابزار معاینه می شود. از این دسته در کلینیک و مطب ها و مراکز درمانی برای معاینه اولیه و غیره استفاده می کنند.

تجهیزات پزشکی کلینیکال

 

دسته سوم تجهیزات بیمارستانی که در فروشگاه اینترنتی درمان شو به نام تجهیزات پیشرفته می باشد شامل گروه های ICU و CCU، بیهوشی و تنفسی، آمبولانس، اورژانس، زنان و زایمان، اتاق عمل، هتلینگ، قلب، اطفال و نوزاد، عمومی و تصویربرداری می شود که کالاهای تخصصی هر یک از این گروه ها در دسته مخصوص خود گنجانده شده و در راستای هتلینگ بیمارستان استفاده می شود. این دسته در بیمارستان و مراکز درمانی بزرگ برای بیماران مورد استفاده قرار می گیرد.

تجهیزات بیمارستانی

 

دسته چهارم تجهیزات مصرفی در فروشگاه اینترنتی درمان شو شامل گروه های چسب، ماسک فیلتردار، دستکش جراحی استریل، سوند، ست سرم، باند و گاز و پنبه، دستکش ونیل، لباس بیمار، آنژیوکت، الکل طبی، دستکش لاتکس، ملحفه و روتختی، سرنگ، بتادین، ماسک سه لایه و کیسه ادرار می شود که از جمله تجهیزاتی است که در پزشکی بسیار کاربرد دارد و به صورت یکبار مصرف می باشند. تجهیزات مصرفی در همه ی گروه های ذکر شده در بالا کاربرد داشته و در بازار تجهیزات پزشکی جزو پرفروش ترین کالاهای موجود می باشد.

تجهیزات مصرفی

 

دسته پنجم تجهیزات آرایشی و بهداشتی در فروشگاه اینترنتی درمان شو شامل دو گروه تجهیزات و لوازم بهداشتی مانند پدهای عرق گیر مخصوص شیردهی، زیربغلی و هم چنین ژل های ضدعفونی کننده و تجهیزات و لوازم آرایشی مانند آینه های برقی و غیره می شود.

آرایشی

حیطه فعالیت فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو:

هدف فروشگاه اینترنتی درمان شو، ارائه محصول و خدمات به پزشکان، بیماران، پرستاران و مراکز درمانی مانند کلینیک ها، مطب و بیمارستان ها می باشد. چرا که فروشگاه درمان شو دارای دامنه وسیعی از محصولات در گروه های مختلف است که قابلیت تجهیز کردن مطب و هتلینگ بیمارستانی و غیره را دارد.

برای مشاهده تجهیزات موجود در هر یک از این گروه ها کافی است بر روی نام گروه بر روی مقاله کلیک نماید. فروشگاه اینترنتی درمان شو تمام تلاش خود را می کند تا شما با انتخاب این فروشگاه، به عنوان یک مرجع قابل اعتماد، علاوه بر صرفه جویی در زمان، وقت و هزینه، ضامن سلامتی خود، خانواده عزیزتان و دوستانتان باشید.

Tags: ,